Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 211

6 Schalen, 6 Untertassen

6 Schalen, 6 Untertassen - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

Porzellan, "KPM" Waldenburg, grüner Blattrankendekor mit Goldrand und Sinnsprüchen ungleicher Innengoldrand etwas bestoßen, 2. Hälfte 19. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.11.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

6 Schalen, 6 Untertassen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 15.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 13.11.2010