Faberge
Goldener 18-karätiger Damenring, mit einem Brillant und rotem Transparentemail, signiert, Nr. 80/1000, 5,1 g, RW 54
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2010 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 250,-
- Vyvolávací cena:
Faberge
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 15.11.2010 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 13.11.2010 |