Fritz Fröhlich
(Linz 1910-2001) Betitelt "Zirkusapotheose", rechts unten signiert Fritz Fröhlich, datiert (19)77, Mischtechnik, Blattgröße ca. 50 x 50 cm, Ränder fleckig, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Fritz Fröhlich
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-