Josef Fischnaller
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Begegnung", rechts unten monogrammiert und datiert F 03, Öl/Leinwand, ca. 70 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Josef Fischnaller *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: