Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110

Franz Pribyl

Franz Pribyl - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1915-1975 Linz) Betitelt "Algen", links unten monogrammiert und datiert (19)68, Öl/Platte, ca. 28 x 17 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Franz Pribyl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010