Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 67 #

Ernst Huber

Ernst Huber - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1895-1960) Betitelt "Blumen im Topf", rechts unten signiert E. Huber, Öl/Karton, Rückseite mit Klebezettel "Österreichische Galerie des 20. Jh., Inventarnr. 6775, ca. 50 x 38 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 6.490,-
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 11.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

Ernst Huber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010