Franz von Zülow
(Wien 1883-1963) "Dorfleben", links unten signiert und datiert Fv Zülow (19)44, Kleistertechnik, ca. 27 x 41 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.750,-
EUR 4.500,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Franz von Zülow
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-