Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Heinz Pinggera

Heinz Pinggera - Herbstauktion in Linz

(Meran 1900 geb.) 2 Bilder "Blick auf Hohensalzburg, Gebirgslandschaft", rechts unten monogrammiert H. P., Öl/Leinwand, ca. 49 x 36 cm, Keilrahmen, etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Heinz Pinggera

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010