Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Gustav Köhler

Gustav Köhler - Herbstauktion in Linz

(Södertalje 1803-1881 Stockholm) "Rendezvous in der Stube", rechts unten signiert G. Köhler, Öl/Platte, ca. 21 x 16 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Gustav Köhler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010