Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 26

Emile Eisman-Semenowsky

Emile Eisman-Semenowsky - Herbstauktion in Linz

(Russland 1857-1911 Paris) "Zwei Mädchen mit Vogel und Blumenkorb", rechts oben signiert Eismann Semenowsky Paris, Öl/Platte, ca. 66 x 48 cm, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 10.000,-
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 16.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 8.000,-

Emile Eisman-Semenowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010