Jacob Wibmer
(Windisch-Matrei 1814-1881 Deutschlandsberg) "Wanderweg am Waldbach", rechts unten signiert J. Wibmer, Öl/Leinwand, ca. 55 x 65 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.250,-
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Jacob Wibmer
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |