Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 249

18-karätiger goldener Ring

besetzt mit einem Altschliffbrillant, ca. 0,55 ct, Ringweite 53, 2,5 g WARE AUS PRIVATBESITZ øG2

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

08.11.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

18-karätiger goldener Ring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 08.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 28.10. - 08.11.2010