Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 797

"Ansicht der Stadt Salzburg von dem Capuzinerberge"

"Ansicht der Stadt Salzburg von dem Capuzinerberge" - Christmas auction - Art and Antiques

kolorierte Radierung, um 1800/1816, ca. 8 x 13 cm, Passepartout Ruf 150

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.11.2010 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 200,- do EUR 240,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Christmas auction - Art and Antiques
Datum: 18.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010