Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 594

Kruzifix, Alpenländisch, 18. Jhdt.

Kruzifix, Alpenländisch, 18. Jhdt. - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

Holz, vollplastisch geschnitzt, stark übergangene Inkarnat- und Polychromfassung, Scheitelhöhe ca. 60 cm, beschädigt, gebrochen, Teile fehlen Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 17.11.2010