Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 220

Hans WAGNER

Hans WAGNER - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Deutsch 1885 - 1953) "An der dalmatinischen Küste" unten rechts signiert: H. Wagner, rückseitig beschriftet, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, Rahmen beschädigt Ruf 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

16.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Hans WAGNER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010