Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139

van HOOM

van HOOM - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Niederländisch, 2. Hälfte 19. Jhdt.) "Niederländischer Ort am Meer mit Segelschiffen und Booten" unten rechts signiert: van Hoom, Öl auf Holz, ca. 26 x 47 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

van HOOM

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010