Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 123 #

William Carel NAKKEN

(Den Haag 1835-1926 Rijswijk) "Bauer mit Pferdegespann am Flussufer" unten links signiert: W. C. Nakken, Öl auf Holz, ca. 28 x 45 cm, Rahmen beschädigt Ruf 700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.233,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

William Carel NAKKEN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)