Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 21

Österreichische Schule, 18. Jhdt.

Österreichische Schule, 18. Jhdt. - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

"Apostel mit Buch" Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 97 x 80 cm, Farbfehlstellen, restaurierungsbedürftig, Rahmen beschädigt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.11.2010 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010