Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 20

Österreichische Schule um 1700

Österreichische Schule um 1700 - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

"Trauernde Muttergottes" Öl auf Leinwand, doubliert, restauriert, ca. 52 x 40 cm, Farbfehlstellen, in Biedermeierrahmen, beschädigt Ruf 700

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.11.2010 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010