Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063134/0002

Johann Baptist Mezler

zugeschrieben/attributed Amoretten, signiert, datiert (geritzt) Mezler 1834, Öl auf Holz, 26 x 20,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2018 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:

Johann Baptist Mezler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.02.2018 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2018