Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Alfred Kubin

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) Betitelt "Das Grab meiner Mutter", rechts unten signiert Kubin, Lithografie, Blattgröße ca. 41 x 31 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 18.10. - 27.10.2010