Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Michael DANNER *

(Neu-Ulm 1951 geb.) "Ohne Titel" links signiert und datiert: Danner (19)75, Acryl auf Leinwand, ca. 45 x 20 cm Ruf 220

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Michael DANNER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.10. - 21.10.2010