Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035181/0016

Ines Höllwarth *

(Salzburg 1939 geb.) Ohne Titel, signiert unten rechts: Ines Höllwarth, Acryl auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.09.2017 - 15:27

Vyvolávací cena:

Ines Höllwarth *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2017 - 15:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.09. - 28.09.2017