Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035126/0001

Yevgeny Dobrovinsky *

(Sverdlovsk 1944 geb.) Ohne Titel, signiert unten links: E. Dobrovinsky, Tusche/Aquarell auf Papier, Darstellungsgröße ca. 35,5 x 50 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

28.09.2017 - 15:29

Vyvolávací cena:

Yevgeny Dobrovinsky *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 28.09.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.09. - 28.09.2017