Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035181/0009

Volker Lauth *

(Salzburg 1943 geb.) Bergschaukel, signiert und datiert unten rechts: Lauth 1990, rückseitig Ausstellungsetikett, Öl/Mischtechnik auf Papier, ca. 35,5 x 35 cm, verglaster Kastenrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.09.2017 - 15:30

Vyvolávací cena:

Volker Lauth *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2017 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.09. - 28.09.2017