Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6950

Zenon ANISZEWSKI *

(Polen 1948 geb.) "Freiheit (Wildpferde)" unten rechts signiert und datiert: Z. Aniszewski 2009, Aquarell auf Papier, ca. 42 x 69 cm (PassepartoutAusschnitt), verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Zenon ANISZEWSKI *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.10. - 21.10.2010