Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6950

A. CASTRO, Genremaler, Ende 19. Jhdt.

"Besuch im Atelier" unten unleserlich signiert, Öl auf Holz, ca. 18 x 13,5 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.10.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 21.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.10. - 21.10.2010