Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Monogrammist FA

Schafherde mit Schafhirte, monogrammiert FA, Öl auf Holz,23 x 32 cm,gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

12.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Monogrammist FA

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 12.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.10. - 12.10.2010