Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Behälter in Form einer Frucht mit Blatt und Spinne,

Silber, Steckdeckel, Länge 25 cm, Gewicht 248 g, ungemarkt, Anfang 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 12.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.10. - 12.10.2010