Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

2 Bilder "Damen- und Herrenporträt", Öl/Leinwand, kaschiert auf Holzplatte, Außenmaß ca. 61 x 50 cm, beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

13.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.10. - 13.10.2010