Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Erwin Exner

(Wien 1915 geb.) "Landschaft", rechts unten signiert und datiert E. Exner 1975, Öl/Platte, ca. 31 x 45 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Erwin Exner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.10. - 13.10.2010