Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Goldener Ring

mit 2 Altschliffbrillanten, ca. 0,28 ct, und einem synthetischen Spinell, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 9,2 g, RW 64,5

Expert: Heinrich Thurnhofer

13.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Goldener Ring

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.10. - 13.10.2010