Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert und datiert Korab (19)93, nummeriert 118/300, Farblithografie, Blattgröße ca. 25 x 29 cm, Knickstelle

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.10. - 13.10.2010