Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Goldener Ring

, zweifärbig, mit Altschliffbrillant, 1,55 ct (eingraviert), RW 60, 6,5 g, Etui øG6

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

18.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.346,-

Goldener Ring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Möbel, Teppiche, Schmuck, Silber, Uhren
Datum: 18.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.10. - 18.10.2010