Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 229

Goldener 18 karätiger Damenring

zweifärbig mit Brillanten zus. ca.0,14 ct in Schiene beweglich gefasst, "moving diamonds",5 g, RW 55, Atelier Bretterbauerøg5

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

06.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 06.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2010