Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Monogrammist AB um 1870

Die neugierigen Füchslein, monogrammiert und datiert AB 1867, Öl auf Leinwand, 83,5 x 74 cm,gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

29.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Monogrammist AB um 1870

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 29.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 29.09.2010