Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

"Ein treuer Freund", Aquarell, datiert August. 12. (1)846, ca. 22 x 17 cm, Blatt eingerissen, Klebestellen, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

29.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 20.09. - 29.09.2010