Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 20. Jahrhunderts

"Sommerlandschaft" signiert Ruys, Öl auf Karton, gerahmt, ca. 18 x 13 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 29.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 20.09. - 29.09.2010