Oskar Laske
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Betitelt "Manastirea ....", in der Platte monogrammiert, Farblithografie, ca. 36 x 46 cm, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
29.09.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 29.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.09. - 29.09.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: