Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rudolf HRADIL

(Salzburg 1925 - 2007 Wien) "Athen" unten rechts handsigniert: R. Hradil, Farblithografie, E. A., Darstellungsgröße ca. 36 x 51 cm, verglast Ruf 180

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Rudolf HRADIL

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.09. - 30.09.2010