Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

1 Dose, Meissen, 20. Jhdt.

Porzellan, gelb bemalt mit "Glücksdrachen", Rosenknauf, goldstaffiert, unterglasurblaue Schwertermarke, Rose bestoßen

Expert: Margit Palka

30.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

1 Dose, Meissen, 20. Jhdt.

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 30.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.09. - 30.09.2010