Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Viktor Pipal

(Samac, Bosnien,1887-1971 Wien) Grinzing, signiert Viktor Pipal, Kreide, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 33,5 x 45,5 cm,gerahmt, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

22.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Viktor Pipal

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Paintings - Varia
Datum: 22.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2010