Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Fumio Fujita

(Japan 1933 geb.) Vogel, Holzschnitt in Farbe, handsigniert, datiert F. Fujita 1966, Nr. 81 von 100 numerierten Abzügen, Stockgröße 28 x 37 cm,gerahmt, leicht beschädigt, (M)

Expert: Dr. Monika Meindl

22.09.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fumio Fujita

Expert: Dr. Monika Meindl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Paintings - Varia
Datum: 22.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2010