Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Leo Zogmayer *

(Krems/Donau 1949 geb.) Ohne Titel, monogrammiert, datiert Z 89, Mischtechnik auf Papier, 29,5 x 42 cm,gerahmt, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

22.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leo Zogmayer *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Paintings - Varia
Datum: 22.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2010