Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Leo Scheu Olmütz 1886-1958 Graz,

Ansicht aus Ile d. Quessant, Öl auf Karton rückseitig signiert L. Scheu betitelt, 25 x 36 cm gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 22.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.09. - 22.09.2010