Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Künstler um 1900,

Salzburg Collegium Kirche figural staffiert im Vordergrund W. A. Mozart bez, Brand Fec. 22,5 x 30 cm. Rahmen beschädigt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.09.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Künstler um 1900,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 22.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.09. - 22.09.2010