Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ein Paar Mode-KostümDarstellungen

Holzstiche, Paris, 1873, ca. 25 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

23.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.09. - 23.09.2010