Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ernst GREYER

(Bad Gastein 1907 - 1983) "Heuschober im Hochgebirge, im Hintergrund Gebirgsmassiv mit Gletscher" unten links signiert: E. Greyer, Öl auf Leinwand, ca. 59 x 79 cm, verspiegelter Holzrahmen Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.09.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst GREYER

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 23.09.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.09. - 23.09.2010