Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061229/0004

Horst Hacker

Horst Hacker - Bilder

(Leipzig 1842-1906 München) Lago Maggiore, Isola Bella, signiert Horst Hacker M, rückseitig bezeichnet Lago Maggiore 8. V. 1906, Öl auf Holz, 16 x 24 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2018 - 10:39

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Horst Hacker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.02.2018 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2018