Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063842/0004

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) Hintnaus, signiert und datiert G. Geyer (1)903, Aquarell auf Papier, 37 x 47 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.02.2018 - 11:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Georg Geyer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 06.02.2018 - 11:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2018